O NAS:

 

       Zespół muzyczny NOVI to kwintet muzyczny grający muzykę taneczną. Pochodzimy z małej miejscowości Turek k/Konina. 

       Zespół tworzą muzycy mający dosyć duże doświadczenie. Osoby które należą do naszego zespołu to absolwenci szkoły muzycznej I stopnia. Założeniem pierwotnym powstania zespołu było wykonywanie muzyki "na żywo", bez playbacków i pół playbacków, tak też jest nadal. Jesteśmy jedynym zespołem na naszym terenie, który zastąpił gitarę basową klawiszami basowymi. Wykonujemy każdy rodzaj muzyki, według upodobania naszych klientów. Oferujemy oprawę muzyczną wszelkich imprez rozrywkowych i okolicznościowych: wesela, bale, zabawy, dancingi, festyny, jubileusze, itp., na wysokim poziomie na terenie całego kraju z własnym transportem i sprzętem nagłośnieniowym, a wszystko to w przystępnej dla Państwa cenie.

 

       W repertuarze posiadamy wiele polskich jak również zagranicznych przebojów. Z nami masz pewność, że słuchasz i bawisz się przy muzyce wykonywanej tylko i wyłącznie na żywo.

Nasz zespół jest zespołem z rodzinnymi tradycjami !!!

Przez pewien czas skład naszego zespołu ulegał zmianom aby osiągnąć doskonałość i zgranie muzyków. Ostateczny skład to 5 osób:

 

Błażej- perkusja

Lider, twórca zespołu, barometr zespołu, nadaje puls i feeling naszej muzyce.Gra na perkusji firmy MAPEX

 

Beata – Vokal

Urocza i uroczo śpiewająca po polsku i angielsku, swoim głosem dodaje smaku i charakteru naszej muzyce!!!

 

Tobiasz - inst. klawiszowe + Vokal

Szczęśliwy posiadacz klawiszy firmy Korg. Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia. Męski głos zespołu, Konferansjer oraz kompozytor naszych własnych utworów!!! Ponadto zajmuje się działem reklamowym zespołu.

 

Maciej - basowe inst. klawiszowe

Posiadacz instrumentu klawiszowego Yamaha. Zastąpił jako pierwszy gitarę basowa klawiszami basowymi !!! Absolwent szkoły muzycznej I stopnia

 

Łukasz – gitara solowa

Gitarzysta o niezwykle czułym słuchu, który usłyszy najdrobniejszy błąd, posiadacz gitary firmy Cort x6, a także efektów firmy Digitech rp6, które nadają wspaniałe brzmienia jego gitarze.

 

   Kochamy to, czym się zajmujemy - bo kochamy muzykę! Kontakt z ludźmi to prawdziwa przyjemność dla nas. Zawsze jesteśmy uśmiechnięci,trzeźwi i optymistycznie nastawieni do życia i tego co robimy.

W każdym przypadku umiemy dostosować się do okazji !!!

POZDRAWIAMY !!!